Siostry Godlewskie wypuszczają kolejny świąteczny hit. Postanowiły przypomnieć o sobie na swój sposób

12142
Share
0

Dokładnie rok temu zaśpiewały świąteczny utwór, dzięki któremu stały się rozpoznawane w sieci. teraz z okazji Mikołajek powracają z kolejnym "hitem". Czy spotka sie z takim samym przyjęciem jak ostań? Czy waszym zdaniem poprawiły swoje zdolności wokalne?

Misza rozwalił system. Tak wyglądała jego rozmowa z szefem

4663
Share
0

Oczywiście wszystko w formie żartu, ale akcja jest mistrzowska. Uważajcie, bo ponoć niektóre rozmowy są nagrywane, a później odtwarzane jeszcze raz. Właśnie z takim problemem dzwonił do niego szef. Zobaczcie co z tego wynikło :D

Para dwojga facetów adoptuje chłopca. Po 14 latach ten w telewizji wyznaje coś, co wywołuje łzy jego mamy.

3486
Share
0

Ten 14-letni chłopak nie miał zwykłej typowej rodziny, opiekowało się nim dwóch mężczyzn. Z tego tytułu doznał przykrości w okresie dorastania ze strony innych dzieciaków. Natomiast swoje dzieciństwo uważa za szczęśliwe, chociaż w głębi duszy zastanawiał się jaka jest jego mama mimo iż go nie mogła wychować. O swoim dotychczasowy życiu mówi tak : „Nigdy nie miałbym szansy być w tym miejscu, gdyby moi ojcowie mnie nie adoptowali. Dla mnie od zawsze były to normalne, że mam dwóch ojców. Oczywiście dzieci pytały mnie, gdzie jest moja mama i choć nie przeszkadzało mi, że nie ma jej w moim życiu, często zastanawiałem się, kim i gdzie ona jest. Moi ojcowie dali mi wszystko to, co najlepsze. Wiem, że trafiłem do adopcji, ponieważ moja matka nie miała szansy na to, aby mnie wychować i zapewnić mi godne życie. Chcę jej pokazać teraz, że może być ze mnie dumna.”  Zobaczcie nagranie.

Takiego głupiego żartu nie widziałam od dawna! Zobacz jaką wręcz krzywdę zrobiła swojej koleżance

2617
Share
0

Niektórzy mają na prawdę głupie żarty , powinno mieć to swojego granice. W tym przypadku dziewczyna okaleczyła swoją koleżnkę !

Pies stracił przytomność, kiedy po 2 latach zobaczył swoją właścicielkę.

2543
Share
0

Ta sytuacja pokazuje wielkie emocje. Jego właścicelka po dwoch latach pracy za granicą w koncu wróciła! Zobacz jak to przeżywa to małe kochane zwierze.

Polska wygrała na Eurowizji Junior! Zobacz ten niesamowity występ młodej polki !

2250
Share
0

Polska wygrywa 16 edycję Eurowizji Junior ! Młoda Roksana ma naprawdę piękny głos :)

Najlepsi strażnicy lodówki jakich kiedykolwiek widziałeś :D

1578
Share
0

Co robią twoje psy, kiedy otwierasz lodówkę?

88-letnia kobieta była pewna, że jej córka zmarła w 1949 roku. Po 69 latach słyszy słowa: „Mamo, ja żyję!”

1491
Share
0

Genevieve Purinton miała 18 lat, kiedy urodziła dziecko w stanie Indiana, w 1949 roku. Lekarze zabrali niemowlę i powiedzieli kobiecie, że nie żyje. Kiedy chciała zobaczyć swohe dziecko powiedzeli, że nie może bo dziecko zmarło. Niestety kobieta przeszła zabieg histerektomii, która uniemożliwiła jej poczęcie. Około 2,5 tysiąca kilometrów od miejsca, w którym mieszka Genevieve, kobieta o imieniu Connie zrobiła badania DNA. Connie została adoptowana jako noworodek przez rodzinę z Kalifornii. Genevieve z powodu swojego wieku trafiła do domu starości i myślała , że jest całkiem sama bez jakiejkolwiek rodziny, okazało się , że ma nawet wnuki i prawnuki! Zobaczcie to niezwykłe spotkanie.

Ogromny japoński szerszeń użądlił badacza Coyota Petersona. Zobacz co stało się z jego ręką!

1399
Share
0

Szerszenie azjatyckie są jednymi z największych na świecie i ich użądlenie bywa bardzo groźne, może być nawet śmiertelne.

Polak BOHATEREM na WYSPACH! Tylko ON ruszył na pomoc KOBIECIE, która próbowała popełnić SAMOBÓJSTWO…

1305
Share
0

Widzicie Jeszcze są na tej ziemi wspaniali ludzie ... serce rośnie. Tylko czemu ta kobieta zrobiła to w takim miejscu ... kto chce popełnić samobójstwo robi to tak żeby nikt nie miał okazji go uratować

Aneta i Jacek wywołali ogromne poruszenie wśród gości i internautów. Wykonanie ich pierwszego tańca powala.

1166
Share
0

Pierwszy taniec to ważny moment w życiu każdego , oni ciężko trenowali przed swoim śłubem :)

Synek pokaż mamusi tą swoją sztuczkę. Szybko i konkretnie go załatwiły.

1075
Share
0

Jak to możliwe, że się sztuczka nie udała. Przecież za każdym razem mu się to udawało. Taki był dumny, że ją potrafi, więc mama postanowiła go nagrać i wrzucić do internetu to co synek potrafi. Ziomek nie przewidział tylko jednego, że to wszystko było ukartowane :D

Lew przegrywa walkę ze sforą 20 hien. Jego brat słysząc ryk, rzuca się na pomoc.

641
Share
0

Smutna prawda  lecz to natura i nie możemy w nią ingerować Tak było i tak będzie jeszcze długo długo.

Ten lot nie należał do udanych. Gość wystartował nieprzypięty do lotni.

533
Share
0

O wielkim szczęściu może mówić. Nikt nie zauważył, że nie podpiął się do lotni i wystartował bez żadnego zabezpieczenia. Przez dwie minuty i czternaście sekund gość musiał dosłownie trzymać się wyłącznie na swoich rękach co nie było łatwe. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Na filmiku możecie posłuchajcie jak ojciec dyrektor wyciąga od wiernych pieniądze na antenie Radia Maryja…

451
Share
0

A czy on pomógł chociaż w minimalnym stopniu niepełnosprawnym tylko kasa, kasa i dostatnie życie.

Niezwykły filmik z tytułu powrotu Roberta Kubicy do F1. „Udowodniłem, że niemożliwe nie istnieje”.

284
Share
0

Jak przyznał 33-latek, tylko on był w stanie uwierzyć, że mimo urazów odniesionych w rajdzie Ronde di Andora w lutym 2011 roku będzie w stanie wrócić do startów w Formule 1. „To jest historia, w którą prawdopodobnie nikt nie wierzył. Jedyne osoby, które być może nigdy nie straciły nadziei, to ja oraz moi najbliżsi. Chciałbym im podziękować. Mimo to wszyscy mieliśmy świadomość, że to może być coś nieosiągalnego. Ten dzień pokazuje, że niemożliwe nie istnieje”

Zobacz następną stronę, tylko dla kobiet! :)
POLUB NAS
Strona dla zwariowanych, niezależych i trochę "nawiedzonych" kobiet... POLUB NAS!
wszystko dla kobiet!