Para dwojga facetów adoptuje chłopca. Po 14 latach ten w telewizji wyznaje coś, co wywołuje łzy jego mamy.

3491
Share
0

Ten 14-letni chłopak nie miał zwykłej typowej rodziny, opiekowało się nim dwóch mężczyzn. Z tego tytułu doznał przykrości w okresie dorastania ze strony innych dzieciaków. Natomiast swoje dzieciństwo uważa za szczęśliwe, chociaż w głębi duszy zastanawiał się jaka jest jego mama mimo iż go nie mogła wychować. O swoim dotychczasowy życiu mówi tak : „Nigdy nie miałbym szansy być w tym miejscu, gdyby moi ojcowie mnie nie adoptowali. Dla mnie od zawsze były to normalne, że mam dwóch ojców. Oczywiście dzieci pytały mnie, gdzie jest moja mama i choć nie przeszkadzało mi, że nie ma jej w moim życiu, często zastanawiałem się, kim i gdzie ona jest. Moi ojcowie dali mi wszystko to, co najlepsze. Wiem, że trafiłem do adopcji, ponieważ moja matka nie miała szansy na to, aby mnie wychować i zapewnić mi godne życie. Chcę jej pokazać teraz, że może być ze mnie dumna.”  Zobaczcie nagranie.

Takiego głupiego żartu nie widziałam od dawna! Zobacz jaką wręcz krzywdę zrobiła swojej koleżance

2617
Share
0

Niektórzy mają na prawdę głupie żarty , powinno mieć to swojego granice. W tym przypadku dziewczyna okaleczyła swoją koleżnkę !

88-letnia kobieta była pewna, że jej córka zmarła w 1949 roku. Po 69 latach słyszy słowa: „Mamo, ja żyję!”

1491
Share
0

Genevieve Purinton miała 18 lat, kiedy urodziła dziecko w stanie Indiana, w 1949 roku. Lekarze zabrali niemowlę i powiedzieli kobiecie, że nie żyje. Kiedy chciała zobaczyć swohe dziecko powiedzeli, że nie może bo dziecko zmarło. Niestety kobieta przeszła zabieg histerektomii, która uniemożliwiła jej poczęcie. Około 2,5 tysiąca kilometrów od miejsca, w którym mieszka Genevieve, kobieta o imieniu Connie zrobiła badania DNA. Connie została adoptowana jako noworodek przez rodzinę z Kalifornii. Genevieve z powodu swojego wieku trafiła do domu starości i myślała , że jest całkiem sama bez jakiejkolwiek rodziny, okazało się , że ma nawet wnuki i prawnuki! Zobaczcie to niezwykłe spotkanie.

Lew przegrywa walkę ze sforą 20 hien. Jego brat słysząc ryk, rzuca się na pomoc.

641
Share
0

Smutna prawda  lecz to natura i nie możemy w nią ingerować Tak było i tak będzie jeszcze długo długo.

Zobacz następną stronę, tylko dla kobiet! :)
POLUB NAS
Strona dla zwariowanych, niezależych i trochę "nawiedzonych" kobiet... POLUB NAS!
wszystko dla kobiet!