Pirat drogowy w BMW powoduje wypadek a policja nie widzi wykroczenia…


Za coś takiego powinien być areszt i obserwacja psychiatryczna. Gość ma ewidentnie problem z emocjami. Jeżeli pozostanie bez kary i bez pomocy medycznej to następnym razem zrobi komuś krzywdę.
Nigdy ten idiota nie powinien mieć prawa jazdy.. a jeśli ma, to na zawsze, natychmiast powinien je utracić.. następnie wszystkie koszta związane z tym zdarzeniem powinien zapłacić a prokuratura i sąd powinni się pajacem zająć...
Wprowadzić konfiskate pojazdu jako karę, cześć wykroczeń kwalifikujących się do grzywny zamienić na pozbawienie wolności z koniecznością odrobienia kosztów pobytu w ZK pod groźba egzekucji komorniczej, i koniec z ochroną wizerunku i prywatności jesteś zjeb to opinia publiczna musi wiedzieć żeś zjeb i jak wyglądasz. Kary fanatycznie wręcz radykalne, ale no z tak dzikim stanem umysłu jaki juz panuje w Polsce to tylko radykalne zmiany zadziałają by wyplenic patologiczne jednostki z dróg. Bo takie kary to nie bat na normalnych, zdrowych kierowców. Kto nie śmiga 120 w okolicy szkoły za dnia, nie wyprzedza na tarana, uporczywie cisnąć pod prąd tak żeby inni mu zjeżdżali z drogi, no i nie prowokuje wypadków przez agresję drogowa jak choćby pan Marszałek to nie miałby się czego obawiać. Reszta to jednostki niepoczytalne, które jeśli już pojawia się na na drodze publicznej to powinny mieć na dachu coś w rodzaju gwiazdy Dawida by inni wiedzieli od kogo mogą spodziewać się zagrożenia swojego życia. Każda metoda jest dobra by ich wyeliminować z ruchu.

953

Autor: admin

Nie stój biernie... Skomentuj to:


Polub naszą stronę i śledź najlepsze posty dla kobiet !